Hakkımızda

 2013 yılında kurulmuş olan Dünyadaki ve Türkiye'deki çiçek firmalarını bir araya toplayan ''TÜRKİYE ÇİÇEKÇİLER BİRLİĞİ'' üyesidir.

işletmemiz SİBELİSA ULUSLARARASI ÇİÇEKÇİLİK MARKASI olarak müşteri temel odaklı memnuniyet algısı yaratabilen,günlük taze çiçekler ve özgün tasarım ve dizaynlarla hizmet vermektedir.

30 yıllık deneyim ile HATAY a ve tüm TÜRKİYE'YE VE DÜNYA'YA Çiçek Senin ile çiçeklerinizi ve duygularınızı güvenli bir şekilde gönderebilirsiniz.

Bütün dünyaya çiçek!’’ sloganıyla çalışmalarını sürdüren ve tüm dünyada kabul gören ‘’TÜRKİYE ÇİÇEKÇİLER BİRLİĞİ’’, kaliteli, güvenli, müşteri odaklı ve zamanla yarışan nitelikte bir hizmeti almanın adresidir.

Çiçek Senin, duygularınızı düşlerinizdeki çiçeğe dönüştürerek, en uzak mekanlardaki dostlarınıza bile iletmenize imkan veren uluslararası bir organizasyondur.

Yurtiçi ve Yurtdışı çiçek siparişlerinizi zamanında alıcısına teslim etmek, ürünün kalitesi ve siparişin zamanında alıcıya teslimi konusundaki titizliğimiz hizmetlerimizin vazgeçilmez ilkeleridir.

Çiçek Senin sorumluluk bilinci ve kalite odaklı tavrıyla müşteri memnuniyetini kalıcı ve sürekli kılacak en üstün ve en güvenilir hizmeti vermektedir.